Náš příběh

Vítáme Vás na Markové zahradě, místě, kde se příroda snoubí s tradicí a kvalitou. Naše farma je specializována na přírodní i ochucené medy, které pochází z našich včelstev. Ty ošetřujeme výhradně bez chemie, abychom Vám mohli nabídnout med, propolis a medové víno té nejvyšší kvality.

Naše delikatesy

Nabízíme široký sortiment kvalitních produktů, mezi které patří například kimchi a marmelády slazené medem. Všechny naše produkty jsou vyráběny z těch nejlepších surovin, které příroda nabízí, což zaručuje jejich jedinečnou chuť a vysokou kvalitu. Naše delikatesy si můžete pohodlně objednat s doručením až k vám domů nebo si je zakoupit přímo z našeho dvora. Vyzkoušejte lahodné pochoutky, které vás osloví svou čerstvostí a autentičností.


Sladká kouzla

Sladká kouzla přímo z pece od naší vyhlášené pekařky a cukrářky Markéty, která kouzlí s těstem a čokoládou tak, že z jejích rukou vznikají skvosty, které uspokojí i ty nejnáročnější mlsné jazýčky. Co pro Vás máme? Markéta je mistrem kynutých dezertů, makronek, cheesecaků, pavlov a tartaletek. Každý kousek je vyráběn z těch nejlepších surovin, s láskou a péčí, kterou poznáte hned po prvním soustu. Naše tajemství? Používáme jen tu nejkvalitnější čokoládu, farmářský tvaroh a další ingredience, které dělají naše dezerty tak neodolatelné. Když si u nás dáte sladkost, cítíte ten rozdíl – je to jako malý kousek nebe přímo na vašem talíři. Přijďte si pochutnat na sladkých kouzlech nebo si je nechte doručit až k Vám domů. Markova zahrada je tu, aby osladila Váš den!


Vzdělávání a produkty

Jedním z našich hlavních cílů je vzdělávat děti a mladou generaci o významu včelařství a přírodních produktech. Děti a žáci u nás v letních měsících mohou zažít nezapomenutelnou exkurzi, při které získají základní znalosti o včelách a životě kolem nich. Pro děti i dospělé jsme připravili speciální ochucené medy, které jsou nejen výtečné, ale i zdravé. Abychom vám naše produkty co nejvíce zpřístupnili, doručujeme je přímo k Vám domů po celé Praze 6 nebo si je nechte doručit po celé České republice kurýrní službou. Vyberte si z naší nabídky a nechte se překvapit kvalitou, kterou Vám Markova zahrada přináší.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz